Ideal Tour
>
Země
>
Velká Británie
>
Londýn - metropole světa, nákupy na Oxford Street

Londýn - metropole světa, nákupy na Oxford Street

0
londy-a-okoli-2
big-ben
buckingham-palace
double-decker
london-eye
londyn05
londyn-a-okoli
londyn-a-okoli-4
picadilly-circus
telephone
tower-bridge
westminster

Vydejte se s námi za pevností Tower, královským sídlem v Buckinghamském paláci nebo katedrálou sv. Pavla. Z kabinky populárního London Eye budeme mít jako na dlani most Tower Bridge, Big Ben i dynamicky rostoucí Docklands. Okusíme atmosféru náměstí Trafalgar, rušné Oxford Street, Hyde parku či blikajícího Piccadilly Circus.


Ubytování: hotel
Ubytování je zajištěno v Londýně, v hotelu**/*** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Strava: snídaně

Doprava: letecky
Praha

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy
Délka: 5 dní
Doprava: letecky
Ubytování: hotel
Stravování: snídaně
Cena od: 12 990

Zájezd na mapě

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
08.09.18 so 5 dní 12 990 Kč rezervovat

Cena obsahuje

 • 4 ubytování
 • 4 snídaně
 • leteckou přepravu Praha/Londýn/Praha
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer do/z hotelu
 • 2 kabinová zavazadla (1malé, druhé do 10 kg)
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • místní doprava, vstupy, pobytové taxy, fakultativní služby cca 80 GBP

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 80% maximálně 12500 Kč (příplatek: 200 Kč)
 • fakultativní výlet do Windsoru (příplatek: 700 Kč)
 • odbavené zavazadlo do 20 kg (příplatek: 1400 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 3800 Kč)
 • svoz Brno, Svitavy (příplatek: 500 Kč)
 • svoz Pardubice, Hradec Králové (příplatek: 400 Kč)
 • svoz Poděbrady (ÖMV dálnice) (příplatek: 300 Kč)

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy do Londýna . Transfer na hotel a dle časových možností první seznámení s městem. Od Londýnského oka se přes Westminter Bridge vydáme k budově Parlamentu (UNESCO), se slavným Big Benem. Pokračujeme kolem Westminsterského opatství (UNESCO) na vládní třídu Whitehall. Projdeme kolem sídla premiéra Downing Street a Horse Guards na působivé Trafalgarské náměstí - turistický střed Londýna.
2. den:Snídaně. Přejezd místní dopravou do centra. Prohlídka West Endu, náměstí Leicester Square, Čínská čtvrť a Picadilly Circus se sochou Eróta. Ulice Picadilly, Green Park a Buckinghamský palác. Po poledni Covent Garden, krásná italizující čtvrti uprostřed britské metropole. Odpoledne možnost návštěvy Národní Galerie, Londýnského oka, Britského muzea. Večer prohlídka Albertopole, oblasti mimořádně majestátního charakteru. Procházka kolem Royal Albert Hall, Royal College of Music, Imperial College of London až k  muzejnímu trojúhelníku (Přírodovědecké muzeum, Muzeum vědy, Victoria and Albert Museum).
3. den:Fakultativní výlet do městečka Windsor, projdeme viktoriánským nádražím, zastavíme u místní radnice, dílo Ch. Wrena, ukážeme si Long Walk a dojdeme k prohlídce Windsorského zámku, který již téměř tisíc let slouží jako sídlo britských králů a královen. Odpoledne návrat do Londýna. V podvečerních hodinách se projdeme po čtvrtích City of London a Southwark, které jsou plné zajímavých zákoutí. Od památníku velkého požáru, tzv. Monumentu, půjdeme k monumentální Katedrále sv. Pavla, jejíž kopule je po svatopetrské v Římě největší na světě. Od ní přejdeme přes most Millenium Bridge ke galerii Tate Modern, dále kolem shakespearovského divadla Globe ke galeoně Zlatá laň a po nábřeží až k modernistické londýnské radnici nebo osobní volno.
4. den:Návštěva pevnosti Tower (UNESCO) s expozicí britských korunovačních klenotů. Následně přejdeme Temži přes most Tower Bridge a projdeme se po čtvrti Southwark, zajímavá zákoutí. Most Millenium Bridge nás dovede k  barokní katedrále sv. Pavla, jejíž kopule je po svatopetrské v Římě největší na světě. V podvečer se přesuneme do Královské čtvrti Greenwich. Od lodi Cutty Sark a kolem areálu Old Royal Naval College se dostaneme až do zdejšího parku, kterým prochází nultý poledník (UNESCO). Od Královské observatoře se nabízí jedinečný panoramatický výhled na město. Místo čtvrti Greenwich lze individuálně strávit podvečerní hodiny v obchod. domech či na Oxford Street, nákupy, osobní volno.
5. den:Snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do ČR.

Podobné zájezdy

Stara Kašta

Délka: 11 dní
Strava: snídaně
Doprava: letecky
Termíny: od 14.06.2017
Detail zájezdu

TOPlist