Ideal Tour
>
Země
>
Nizozemí
>
Země tulipánů – Květinové korzo

Země tulipánů – Květinové korzo

0
Květinové korso

Aalsmeer - Alkmaar - Zaanse Schans - Amsterdam - Volendam - park Keukenhof - květinové korzo

Květiny a Holandsko patří nerozlučně k sobě. Holandské parky prosluly po celém světě, stejně tak i burza květin v Aalsmeeru. Země tulipánů, větrných mlýnů, sýrů, kanálů a fantastického květinového korza, podívaná, při které byste neměli chybět.


Ubytování: hotel
Ubytování je zajištěno v Amsterdamu v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Strava: snídaně

Doprava: autokarem
Nástupní a svozová místa v ČR zdarma Praha, Plzeň, Brno, Svitavy, Litomyšl, V.Mýto, Holice (Chrudim), Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy
Délka: 5 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel
Stravování: snídaně
Cena od: 6 790

Zájezd na mapě

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
18.04.18 st 5 dní 6 790 Kč rezervovat

Cena obsahuje

 • 2 ubytování
 • 2 snídaně
 • dopravu luxusním autokarem
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • Muzeum Van Gogh - nutná rezervace v CK minimálně 1 měsíc před odjezdem.
 • vstupy, místní doprava, pobytové taxy, fakultativní služby cca 60 EUR

Příplatky

 • cestovná pojištění a proti stornu (příplatek: 170 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 2400 Kč)
 • svoz Olomouc (příplatek: 250 Kč)
 • svoz Hranice, Frýdek Místek, Nový Jičín, Ostrava (příplatek: 500 Kč)

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR v podvečerních hodinách.
2. den:Ráno návštěva největší květinové burzy květin na světě v Aalsmeeru , jež si vydobyl renomé nejvýznamnějšího nizozemského střediska pěstování květin. Zbytek dne bude patřit korunovačnímu městu Nizozemska Amsterdamu – květinový trh, historie, památky, náměstí Dam, brusírna diamantů. Možnost fakultat. projížďky lodí po grachtech nebo návštěva světoznámých muzeí Van Gogh Museum či Rijksmuseum.
3. den:Snídaně. Návštěva tradičního alkmaarského sýrového trhu na náměstí Waagplein (Vážní náměstí) v Alkmaaru , kde dodnes fungují staré sýrařské cechy. 30000 kg Goudy, Edamu a Leidenu v podobě velkých navoskovaných kol, nosiči v pestrobarevných čapkách, dřevěné povozy, nenapodobitelné kouzlo. Rituál, který se koná již od roku 1593. Turistické srdce kraje - obydlený skanzen s dřevěnými domy, větrnými mlýny a s ukázkou výroby dřeváků, sýrů nebo čokolády v Zaanse Schans. Skanzen dokumentuje historii regionu kolem řeky Zaan v provincii Noord Holland. Na jednom místě je tak soustředěno vše, co byste chtěli v Holandsku vidět. Volendam, historické rybářské městečko láká svou atmosférou turisty z celého světa, staré centrum s malebnými domečky, připomínající podobu staré rybářské osady z 17.-19. století, atmosféra všudypřítomného jídla, palačinek, vaflí, mořských plodů. K největším atrakcím města patří tradiční kroj a malé grachty. Obyvatelé tady mluví svým vlastním dialektem – volendamštinou. Prohlídka je spojená s návštěvou sýrové farmy s možností degustace a nákupu sýrů. Návrat na ubytování.
4. den:Snídaně.Celý den strávíme ve světově proslulém, největším a nejslavnějším květinovém parku Holandska Keukenhofu , kde každý rok na 32 ha vykvete kolem 6 milionů cibulovin, hlavně tulipánů, narcisů a hyacintů. Právě v dubnu bude vše v plném květu a bude zde i bohatý doprovodný program (aranžování, výstavy). Během dne kolem parku projede světově proslulé Květinové korzo – přehlídka alegorických vozů vytvořených pouze z květin, na které zde čekají davy příznivců neopakovatelného díla. V podvečerních hodinách odjezd domů.
5. den:Dopoledne příjezd do ČR.

Podobné zájezdy

Malebná Mosela a Porýní s návštěvou Cách

Délka: 5 dní
Strava: snídaně
Doprava: autokarem
Termíny: od 13.06.2018
Detail zájezdu

Paříž - kouzelné město

Délka: 6 dní
Strava: snídaně
Doprava: autokarem
Termíny: od 01.01.0001
Detail zájezdu

TOPlist