Ideal Tour
>
Země
>
Polsko
>
Adventní Krakov

Adventní Krakov

0
Krakow - katedrála
advent
krakov
krakow-mariacki
krakow-sukienice

Za vánočním kouzlem do adventního Krakova, jednoho z nejkrásnějších evropských měst na řece Visle, renesančního skvostu a města legend, na jehož podobě se podíleli renomovaní umělci a architekti z Itálie a Nizozemí, historické domy a paláce, proslulý městský trh Sukennica, pohádkové betlémy, obchody, stánky s místními specialitami, příjemné kavárny a návštěva Solného dolu Wieliczka. Určitě ochutnáme i místní specialitu preclíky (obwarzanky).


Ubytování: hotel ***
Ubytování je zajištěno v hotelu *** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

Strava: snídaně
snídaně formou bufetu

Doprava: autokarem
Nástupní a svozová místa zdarma Praha, Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Olomouc, Ostrava, Frýdek Místek, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy
Akce
Délka: 2 dny
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ***
Stravování: snídaně
Cena od: 2 690

Zájezd na mapě

Termíny a ceny

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena obsahuje

  • 1 ubytování
  • 1 snídaně
  • doprava luxusním autokarem
  • služby českého průvodce
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

  • vstupné, fakultativní služby cca 50 EUR

Příplatky

  • cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 120 Kč)
  • jednolůžkový pokoj (příplatek: 400 Kč)
  • večeře (příplatek: 290 Kč)

Program zájezdu

1. den:V ranních hodinách odjezd z ČR. Prohlídka jednoho z nejatraktivnějších dolů na světě, Solného dolu Wieliczka (UNESCO). Odjezd do Krakova (UNESCO), první část prohlídky města tzv. "Jagellovské perly". Procházka Starým městem - Královská cesta - Kanovnická ulice, nejkrásnější ulice starého Krakova, Floriánská brána, Hlavní náměstí s pouličními kavárnami a Mariánským kostelem, návštěva Sukiennice - na místě bývalé gotické tržnice se suknem, kostel Panny Marie s největším gotickým vyřezávaným oltářem na světě a radniční věží. Ubytování.
2. den:Dokončení prohlídky Krakova, bývalá židovská čtvrť Kazimierz (UNESCO), synagoga Remuh, židovský hřbitov, dominanta a turistický magnet - pahorek Wawel (Wzgórze Wawelskie) s impozantním Královským zámkem z 10. stol., gotickou katedrálou sv. Stanislava a Václava, místo korunovace polských králů, dnes se tu v kryptě nachází ostatky polských králů, vyhlídka na řeku Vislu, atmosféra města. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Podobné zájezdy

Adventní Wroclaw

Délka: 1 den
Strava: vlastní
Doprava: autokarem
Termíny: od 03.12.2016
Detail zájezdu

TOPlist