Ideal Tour
>
Země
>
Portugalsko
>
Okruh Madeirou

Okruh Madeirou

0
Madeira

Funchal - Porto Moniz - Cabo Girao - Camara do Lobos - Ponta do Pargo - Calheta - Pico do Arieiro - Santana - Ponta do Sao Lourenco

Program je organizován v pohodovém tempu pro všechny věkové kategorie. Procházky po levádách nejsou vhodné pro klienty s omezenou mobilitou. V červnu se koná na Madeiře "Atlantic Festival" - každou sobotu ohňostroj v přístavu ve Funchalu od cca 22.30 hod.


Ubytování: hotel ****
Ubytování je zajištěno v hotelu Jardins d´Ajuda**** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy pouze na vyžádání.

Strava: snídaně

Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy
Délka: 8 dní
Doprava: letecky
Ubytování: hotel ****
Stravování: snídaně
Cena od: 28 791

Zájezd na mapě

Termíny a ceny

Termín Délka Poznámka Dospělí
27.04.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
04.05.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
08.06.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
15.06.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
29.06.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
03.08.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
31.08.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
21.09.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat
28.09.18 pá 8 dní 28 791 Kč rezervovat

Cena obsahuje

 • 7 ubytování
 • 7 snídaní
 • 2 obědy
 • leteckou přepravu Praha/Funchal/Praha
 • letištní taxy a poplatky
 • transfer do/z hotelu
 • dopravu a výlety/trekking dle programu
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • vstupy, místní dopravu, pobytové taxy, fakultativní služby cca 150 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (příplatek: 260 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 25000 Kč (příplatek: 570 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 30000 Kč (příplatek: 670 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 3990 Kč)
 • 7 večeří (příplatek: 3990 Kč)

Slevy

 • stálý klient (sleva: -600 Kč)

Program zájezdu

1. den:Odlet z Prahy do Funchalu , transfer do hotelu, ubytování.
2. den:Snídaně. Polodenní prohlídka nejkrásnějších a nejzajímavějších míst a památek hlavního města Funchalu s návštěvou Katedrály da Sé, tržnice Mercado dos Lavradores, ochutnávka vína Madeira, přejezd do botanické zahrady s překrásnými dřevinami, rostlinami (vstupné v ceně). Návrat v brzkých odpoledních hodinách, individuální volno.
3. den:Snídaně. Odjezd na severozápadní pobřeží ostrova do Sao Vincente, dále do Porto Moniz - zastávka, možnost koupání v přírodních lávových bazénech, přes náhorní plošinu Paul da Serra na vyhlídku Encumeada s úžasným výhledem na jižní a zároveň severní pobřeží, společný pozdní oběd v hotelu Encumeadou - typická madeirská specialita Espetada (hovězí maso na vavřínovém špízu s bramborem, domácím chlebem, salátem, červeným vínem a ovocem). Cestou zpět do Funchalu zastavení na druhém nejvyšším útesu v Evropě Cabo Girao a v typické rybářské vesnici Camara do Lobos.
4. den:Snídaně. Odjezd na pěší túru podél levády Quinta Grande - Boa Morte (cca 7,5 km /cca 2,5 hod.), nenáročná procházka eukalyptovým a mimosovým hájem s nádhernými výhledy na jižní pobřeží Madeiry a terasovitá políčka. Přejezd k západnímu mysu Ponta do Pargo – zastávka na vyhlídce, dále jižním pobřežím do Jardim do Mar (zastávka) a do Calhety na krátkou prohlídku továrny na zpracování cukrové třtiny, možnost koupání na krásné písečné pláži. 
5. den:Snídaně. Odjezd na třetí nejvyšší vrchol ostrova Pico do Arieiro v nadmořské výšce 1 818 m. (zastávka), třetihorními lesy ke pstruží farmě Ribeiro Frio – procházka na vyhlídku Balcoes, přejezd do Santany proslulé barevnými domky se slaměnou střechou. Společný typický oběd - ryba Espada. Přejezd k nejvýchodnějšímu místu ostrova – kouzelnému mysu Ponta de Sao Lourenco, na zpáteční cestě do Funchalu zastávka na vyhlídce Pico Do Facho a prohlídka městečka Machico.
6. den:Snídaně. Odjezd na vyhlídku Eira do Serrado – první zastávka na vyhlídce Pico dos Barcelos s unikátním pohledem na Funchal, druhá na vyhlídce Eira do Serrado s nezapomenutelným výhledem do Údolí jeptišek – kráteru Curral das Freiras. Zastávka na Monte – rezidenční čtvrti nad hlavním městem, prohlídka kostela a parku, fakultativně možnost jízdy v unikátních dřevěných saních na trase 4 km za běžného provozu. Individuálně možnost návštěvy Tropických zahrad, jízda lanovkou zpět do Funchalu, nebo návštěva muzeí či parků ve městě, individuální volno.
7. den:Snídaně. Individuální volno – možnost fakultativních výletů v místě (doporučí a nabídne průvodce na místě – pěší túry po levádách, návštěva dalších zahrad a parků, lodní výlety – např. replikou Kolumbovy lodi Santa Maria podél pobřeží, vyjížďka katamaránem, lodní výjezd na pozorování delfínů, pronájem automobilu, trajektem na ostrov Porto Santo s překrásnou 9 km dlouhou písečnou pláží, potápění, rybaření a mnoho dalších).
8. den:Snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

TOPlist