Ideal Tour
>
Země
>
Rakousko
>
Adventní Český Krumlov a Salcburk

Adventní Český Krumlov a Salcburk

0
Adventní Salzburg

Advent a Vánoce v Salcburku a Českém Krumlově. Prožijte s námi krásné chvíle klidu, pohody i nádherné kulisy jihočeského historického města a Salcburku, města pod Alpami. Projdeme se vyzdobenými městy, zaposloucháme se do zvuku koled, zahřejme se svařeným vínem, punčem či nakupíme vánoční dárky na adventních trzích.


Ubytování: hotel ***
Ubytování je zajištěno v hotelu*** v Českém Krumlově cca 10 minut chůze od historického centra ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím

Strava: snídaně
snídaně formou bufetu

Doprava: autokarem
Nástupní a svozová místa zdarma Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová.

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy
Akce
Délka: 2 dny
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ***
Stravování: snídaně
Cena od: 2 490

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

  • 1 ubytování
  • 1 snídani
  • doprava klimatizovaným autokarem
  • služby českého průvodce
  • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

  • vstupné, fakultativní služby cca 50 EUR

Příplatky

  • cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 100 Kč)
  • jednolůžkový pokoj (příplatek: 400 Kč)
  • svoz Olomouc (příplatek: 250 Kč)

Program zájezdu

1. den:Ráno odjezd směr jižní Čechy – Český Krumlov. Lákají vás české tradice a rádi navštěvujete tradiční předvánoční trhy? Přijeďte si vychutnat adventní atmosféru do Českého Krumlova, skvostu mezi českými městy, prohlídka historického centra vč. zámeckého komplexu, věže a další stavební památky města, zpestřená staročeským vánočním trhem s punčem a vánočním cukrovím, jež provoní celé město a svátečně naladí každého. Ubytování v Českém Krumlově.
2. den:Po snídani odjedeme ke krátké prohlídce městečka pod Alpami Oberndorf , působivá atmosféra, náměstí Tiché noci, kaplička Stille Nacht. Pokračujeme do nedalekého Salcburku , návštěva historického jádra (UNESCO), náměstí Domplatz s velkolepou katedrálou, náměstí Residenzplatz se známou zvonkohrou, Getreidegasse – jedna z nejdelších a nejmalebnějších ulic v historickém centru, Mozartův rodný dům, tradiční adventní trhy – Historický vánoční trh na náměstí Domplatz nebo vánoční trh na náměstí Mirabellplatz, působivé dekorace, kulinářské speciality, kulturní program, pevnost Hohensalzburg aj. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

TOPlist