Ideal Tour
>
Země
>
Španělsko
>
Dovolená u moře s výletem do Barcelony

Dovolená u moře s výletem do Barcelony

0
Barcelona_01
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona
Barcelona nam
Barcelona_01
Barcelona_02
Barcelona_03
Barcelona_04
Barcelona_05
Barcelona_06
Barcelona_08
Barcelona_09
Barcelona_guel_01
Barcelona_rambla_01
Camp_Nou_02
Camp_Nou_03
Fontana_01
Fontana_02
hernan
Pedrera04
Rambla
Sagrada
Sagrada Familia
Tapas_01
Trh_04

Barcelona: Sagrada Família, Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera, stadion FC Barcelona Camp Nou - Font Mágica (Barcelonské fontány)

Široká nabídka fakultativních výletů:
Klášter Montserrat – nejvýznamnější poutní místo Katalánska, umístěný uprostřed impozantního národního parku, se nabízí všem návštěvníkům katalánského pobřeží. Areál kláštera tvoří bazilika, kde v absidě nad hlavním oltářem je uložena soška Černé Madony. Montserrat je také zvláštní skalní útvar s nejvyšším vrcholem Sant Jéronimo 1236 m.n.m. a je přírodní rezervací s bohatou flórou, která se mění podle zóny a výšky. Program zájezdu: Odjezd po snídani z několika míst z (08:00 – 09:30). Panoramatická cesta vnitrozemím Katalánska na úpatí montserratského hřebene. Cesta horským vláčkem ke klášternímu komplexu. Degustace likérů. Příjezd do jednotlivých letovisek cca v 18:00 hod.
Svět Dalího - Tento výlet doporučujeme všem milovníkům historie a umění. Vydáte se na sever do městečka Figueres, kde navštívíte Divadlo - Muzeum Dalí. V 80. letech dostal světoznámý extravagantní umělec naprostou volnost, aby přetvořil bývalé divadlo z 19.stol. na chrám umění. Odpoledne se pojede do vesničky Púbol, kde se nachází hrad, který byl sídlem Dalího manželky Galy. Tento hrad je vyzdoben Dalího malbami.
Costa Brava lodí - denně vyplouvají krásné, moderní lodě směrem na sever podél členitého divokého pobřeží Costa Brava do Tossy. Tossa patří k nejromantičtějším místům, kde najdete středověkou atmosféru uprostřed hradeb, můžete ochutnat čerstvé mořské speciality nebo strávit volný čas na plážích, které jsou lemovány skalisky. Je zde také výborná možnost pro potápění se. Koho zajímá květena, určitě se vyplatí udělat si zastávku v Blanes, kde se na kopci nad přístavem nachází velká botanická zahrada. Vaši delegáti Vám ochotně poskytnou další informace, zajistí Vám vše potřebné včetně lodního řádu s mapkou.
Port Aventura - pokud hledáte dobrodružství, nezapomeňte si zajet do zábavního parku Port Aventura v blízkosti Salou. Je to druhý největší park v Evropě po Eurodisney. V parku se pohybujete pěšky nebo vláčkem. V areálu je spousta atrakcí, všechny jsou zahrnuty v ceně. Je několik variant zájezdu – celodenní (Port Aventura), odpolední – noční (Fiestaventura).
Water World - několikrát během dopoledne Vás odveze a opět několikrát odpoledne přiveze zase zpět (hodinu i den odjezdu si určujete sami - jízdní řád na recepci hotelu) pohodlně autokar do vodního parku Water World. Water World je umístěn nedaleko Lloretu de Mar (cca 6 km od Pinedy a Malgratu) a naleznete v něm vše, co potřebujete k příjemnému strávení dne - gigantické tobogány, skluzavky, různé druhy bazénů i s mořskými vlnami, „divokou řeku“, ale i restaurace, bary, dětskou zahradu, minigolf.
Marineland - nedaleko Malgratu de Mar se nalézá toto kouzelné vodní středisko s bazény, tobogány, dětským bazénem, bazény, nezapomenutelnými představeními s delfíny a malou zoologickou zahradou. Tento vodní park je velice oblíbeným místem zejména pro rodiny s menšími dětmi. Organizace odjezdu a příjezdu atp. je obdobná jako u Water Worldu.
Středověká večeře - středověký hrad knížat z Valltordery je položen asi 12 km od hotelů v městečku Tordera. Rytířským představením se přenesete do období před 400 lety a ocitnete se ve středověku. V průběhu večeře (tradiční zeleninová polévka, speciálně pečené kuře, víno, voda, šampaňské víno, zmrzlina) uvidíte turnajové ukázky „caballeros“. Po večeři a turnaji (konec cca ve 22.30 hod.) přejdete do tanečního sálu, kde po ukázkách španělských tanců (flamenco) se budete moci věnovat tanci ve 2 tanečních sálech (či pod širým nebem) do půlnoci (v této druhé části večera již Vámi případně objednávané nápoje nejsou v ceně). Bus Vás přiveze k hotelu až po půlnoci.
Výlety je možné kdykoli zakoupit u našeho delegáta na místě.


Ubytování: hotel ***
Ubytování je zajištěno na pobřeží Costa Brava/Maresme v hotelu kategorie*** s bazénem, ve 2lůžkových pokojích (možnost až dvou přistýlek se slevou viz ceník) s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), výměna ručníků, balkón, klimatizace, telefon, televize, centrální topení.

Strava: polopenze
Polopenze – snídaně a večeře (1x oběd) formou švédských stolů

Doprava: autokarem
nástupní a svozová místa zdarma Praha, Beroun, Hořovice (Žebrák), Rokycany, Plzeň, Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy
Poznávací zájezdy
Délka: 10 dní
Doprava: autokarem
Ubytování: hotel ***
Stravování: polopenze
Cena od: 9 190

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Cena obsahuje

 • 7 ubytování
 • 7 polopenzí (6 večeří a 1 oběd)
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR
 • Výlet do Barcelony a Font Mágica "Barcelonské fontány"
 • služby českého průvodce
 • vybavení orientačními plány navštěvovaných míst
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena neobsahuje

 • pobytovou taxu, vstupy do objektů při prohlídkách cca 60 EUR

Příplatky

 • cestovní pojištění a proti stornu (příplatek: 320 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 3600 Kč)
 • svoz Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (příplatek: 400 Kč)
 • svoz Chrudim, Pardubice, Hradec Králové (příplatek: 500 Kč)
 • svoz Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Prostějov, Olomouc (příplatek: 600 Kč)

Program zájezdu

1. den:Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den:Příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme (nedaleko Barcelony), odpoledne ubytování v hotelu***, volný program, možnost koupání, večeře.
3. den:Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Možnost fakultativních výletů.
4. den:Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Možnost fakultativních výletů.
5. den:Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Možnost fakultativních výletů.
6. den:Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Možnost fakultativních výletů.
7. den:Snídaně, po obědě odjezd do Barcelony - zastávka u nejznámější stavby geniálního katalánského architekta A. Gaudího - Sagrada Família. Panoramatická cesta městem - býčí aréna, Arc de Triomf, Placa Catalunya, Passeig de Grácia (Gaudího domy: Casa Batlló, Casa Milá - La Pedrera), nejvýznamnější modernistické památky města, Camp Nou - stadion FC Barcelona (fakultativně prohlídka "Camp Nou Experience Tour" - hlavní tribuna, VIP zóna, mix zóna, tiskové středisko, šatna hostů, hrací plocha - trávník, komentátorská stanoviště, muzeum s trofejemi - poháry, zlaté míče, zlaté kopačky…)! Panoramatická cesta městem - Placa d´Espanya, Palau Nacional, olympijský stadion, vrch Montjuic - krátká zastávka na vyhlídce (panorama města, přístav). Královské loděnice, památník Kryštofa Kolumba, přístav. Individuální volno k prohlídce středu města - např.: moderní přístav sportovních lodí, nejznámější ulice La Rambla - s pouličními umělci a živými sochami, Placa Reial, tržnice la Boquería. Shlédnutí jedinečné večerní podívané pod širým nebem: "Barcelonské fontány" (Font Mágica - technický unikát z roku 1929) - hra hudby, barevných světel a vody. Nádherný pohled na noční Barcelonu. V nočních hodinách návrat na ubytování.
8. den:Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře. Možnost fakultativních výletů.
9. den:Snídaně, pobyt u moře, individuální volno. V odpoledních hodinách odjezd do ČR.
10. den:Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

TOPlist